RSS
Dzisiaj jest: Sobota, 28 Marca 2015
Poczta                  polski english
Statystyki dnia KWP:
 
Interwencje:657
Zatrzymani sprawcy:52
Zatrzymani poszukiwani:10
Wypadki drogowe:3
Więcej...
 
 
 STRONA GŁÓWNA KPP W TUCHOLI KIEROWNICTWO KONTAKT STRUKTURA OFICER PRASOWY DZIELNICOWI PRACA W POLICJI OSOBY POSZUKIWANE, OSOBY ZAGINIONE INFORMATOR ZAMÓWIENIA PUBLICZNE STATYSTYKA PREWENCJA RUCH DROGOWY PRZYJMOWANIE INTERESANTÓW
 


strzałka Wypadek w Kijaszkowie

W Kijaszkowie (gm. Czernikowo) doszło do zdarzenia drogowego, w którym zderzyły się czołowo dwa samochody. Pasażer jednego z pojazdów trafił do szpitala. Przyczyny i okoliczności tego wypadku wyjaśniają funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Lubiczu.
Wczoraj (14.01.2014r.) krótko przed godz. 17:00 w miejscowości Kijaszkowo (gm. Czernikowo) doszło do zderzenia dwóch aut. Ze wstępnych ustaleń policjantów będących na miejscu zdarzenia wynika, że 29-latek kierujący renault kangoo jadąc drogą powiatową nr 2132 w kierunku miejscowości Mazowsze z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w jadącego z naprzeciwka forda transita. Tym ostatnim kierował 48-latek. W wyniku zderzenia obrażenia odniósł 22-letni pasażer renault kangoo. Mężczyzna trafił do szpitala. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Przyczyny i okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniać policjanci z Komisariatu Policji w Lubiczu.

st. sierż. Wojciech Chrostowski
Zespół Komunikacji Społecznej
KMP Toruń
 
Publikacja: mł. asp. Piotr Duziak
KWP w Bydgoszczy
Zespół Prasowy
POWRÓT  Drukuj    Wyraź opinię
Znajdź w serwisie
szukaj
KONTAKT
 
Ten serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią Policji i zawiera tylko informacje jawne.
Copyright: c 2007 - 2015 KWP Bydgoszcz
Odpowiedzialność za treść na tej stronie ponosi: KPP Tuchola